CONCERTAGENDA

Augustus

September

  • 13-09-2017 | Wednesday | 18:00 | | Zandvoort NL

    Private concert

  • 23-09-2017 | Saturday | 20:00 | Kaarslichtconcerten Grote Kerk | Oostzaan NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Locatelli, Vivaldi & Haydn

  • 24-09-2017 | Sunday | 15:00 | Bolwerkconcert | Utrecht NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Locatelli, Vivaldi & Haydn

  • 30-09-2017 | Saturday | 12:30 | Azijnfabriek | Den Bosch NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Haydn & Locatelli

Oktober

  • 01-10-2017 | Sunday | 15:15 | Philharmonie Kleine Zaal | Haarlem NL

    Tapasconcert
    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Vivaldi, Locatelli, Ysaye & Wieniawski

  • 08-10-2017 | Sunday | 12:00 | Jan van Besouw, Kapelconcerten | Goirle NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Locatelli & Vivaldi

  • 15-10-2017 | Sunday | 15:00 | Vondelkerk | Amsterdam NL

    Vondel Winterconcerten 1: HAYDN
    Internationale CD release Lisa Jacobs & The String Soloists
    Tickets bestellen, klik HIER

  • 28-10-2017 | Saturday | 20:15 | Sint Aegtenkapel | Amersfoort NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Winter Scenes
    Works by Vivaldi, Ysaye, Haydn, Locatelli & Piazzolla

November

  • 12-11-2017 | Sunday | 14:00 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Vivaldi, The Four Seasons
    Private concert

  • 19-11-2017 | Sunday | 11:00 | Muziekcentrum Enschede | Enschede NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Vivaldi, Ysaye, Locatelli & Piazzolla

  • 19-11-2017 | Sunday | 20:00 | Zelhem NL |

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Vivaldi, Ysaye, Locatelli & Piazzolla

  • 25-11-2017 | Saturday | 20:00 | Kunstkring Hattem | Hattem NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Locatelli, Vivaldi & Haydn

December

  • 01-12-2017 | Friday | 11:00 | Societa Filharmonica Trento | Trento ITALY

    Vivaldi The Four Seasons
    Lisa Jacobs & The String Soloists

  • 02-12-2017 | Saturday | 14:00 | Bergamo Festival | Bergamo ITALY

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Locatelli, Vivaldi, Ysaye

  • 17-12-2017 | Sunday | 15:00 | Vondelkerk | Amsterdam NL

    Vondel Winterconcerten: RUSSISCH SPROOKJE

Januari

  • 07-01-2018 | Sunday | 11:00 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Het Zondagochtendconcert
    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Vivaldi, Locatelli, Ysaye & Piazzolla
    SOLD OUT

  • 14-01-2018 | Sunday | 12:00 | Parkstad Theater | Kerkrade NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Winter Scenes
    Works by Vivaldi, Locatelli, Ysaye & Piazzolla

  • 20-01-2018 | Saturday | 14:00 | Noorderkerk concerten | Amsterdam NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Winter Scenes
    Works by Vivaldi, Ysaye, Locatelli & Piazzolla

    http://www.noorderkerkconcerten.nl
  • 20-01-2018 | Saturday | 20:15 | Stadspodia | Heemstede NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Winter Scenes
    Works by Vivaldi, Ysaye, Haydn, Locatelli & Piazzolla

  • 26-01-2018 | Friday | 20:15 | Abdijconcerten | Aduard NL

    Recital with Ksenia Kouzmenko, piano
    Works by Locatelli, Schumann, Paganini a.o.

Februari

  • 04-02-2018 | Sunday | 15:00 | Vondelkerk | Amsterdam

    Vondel Winterconcerten: FINALE

Maart

April

Mei

Juni

Juli