CONCERTAGENDA

November

  • 23-11-2017 | Thursday | 09:00 | Cunerakerk | Rhenen NL

    CD recording

  • 25-11-2017 | Saturday | 20:15 | Kunstkring Hattem | Hattem NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Locatelli, Vivaldi & Haydn

  • 26-11-2017 | Sunday | 15:00 | Vondelkerk | Amsterdam NL

    Vondel Winterconcerten 2: GOULASH
    Werken van Dvorak, Bartok & Dohnanyi.
    Met de String Soloists
    Tickets bestellen klik HIER
     

December

  • 01-12-2017 | Friday | 11:00 | Societa Filharmonica Trento | Trento ITALY

    Vivaldi The Four Seasons
    Lisa Jacobs & The String Soloists

  • 02-12-2017 | Saturday | 14:00 | Bergamo Festival | Bergamo ITALY

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Locatelli, Vivaldi, Ysaye

  • 11-12-2017 | Monday | 09:00 | Cunerakerk | Rhenen NL

    CD recording

  • 16-12-2017 | Saturday | 12:30 | Azijnfabriek | Den Bosch NL

    Christmas concert 'Noel RUSSE'
    Works by Rachmaninov, Tchaikovsky 
    With Ksenia Kouzmenko, piano & Johannes Krebs, cello

  • 17-12-2017 | Sunday | 15:00 | Vondelkerk | Amsterdam NL

    Vondel Winterconcerten: NOEL RUSSE
    Werken van Rachmaninov en Tchaikovsky
    Met Ksenia Kouzmenko, piano & Johannes Krebs, cello
    Tickets bestellen klik HIER
     

Januari

  • 07-01-2018 | Sunday | 11:00 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Het Zondagochtendconcert
    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Works by Vivaldi, Locatelli, Ysaye & Piazzolla
    SOLD OUT

  • 14-01-2018 | Sunday | 12:00 | Parkstad Theater | Kerkrade NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Winter Scenes
    Works by Vivaldi, Locatelli, Ysaye & Piazzolla

  • 20-01-2018 | Saturday | 14:00 | Noorderkerk concerten | Amsterdam NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Winter Scenes
    Works by Vivaldi, Ysaye, Locatelli & Piazzolla

    http://www.noorderkerkconcerten.nl
  • 20-01-2018 | Saturday | 20:15 | Stadspodia | Heemstede NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Winter Scenes
    Works by Vivaldi, Ysaye, Haydn, Locatelli & Piazzolla

  • 26-01-2018 | Friday | 20:15 | Abdijconcerten | Aduard NL

    Recital with Ksenia Kouzmenko, piano
    Works by Locatelli, Schumann, Paganini a.o.

Februari

  • 04-02-2018 | Sunday | 15:00 | Vondelkerk | Amsterdam

    Vondel Winterconcerten: FINALE

  • 16-02-2018 | Friday | 12:00 | PCC | Rotterdam NL

    Jurylid Prinses Christina Concours

Maart

  • 18-03-2018 | Sunday | 15:00 | Stadsgehoorzaal Leiden | Leiden

    Korngold Violin Concerto with Quentin Clare and NMKO

April

  • 20-04-2018 | Friday | 20:15 | Recum De Brug | Reeuwijk NL

    Recital with Ksenia Kouzmenko, piano
    Locatelli, Ysaye, Paganini & Franck

  • 21-04-2018 | Saturday | 14:00 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam

    Private concert
    Vivaldi 4 seasons with The String Soloists.
     

Mei

  • 27-05-2018 | Sunday | 11:00 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Jurylid Koninklijk Concertgebouw Concours Halve Finale

Juni

  • 09-06-2018 | Saturday | 12:00 | Die Glocke | Bremen GER

    Presentation of the new season
    Solo with the Bremer Philharmoniker

  • 17-06-2018 | Sunday | 11:00 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Jurylid Koninklijk Concertgebouw Concours Finale

Juli

Augustus

September

Oktober